Albertirsa - Eladó Ház
445 m2
150.000.000 Ft
330961
Eladó Szapáry-kúria, Albertirsán
Leírás
Eladó Szapáry-kúria, Albertirsán
Eladásra kínálunk egy lenyűgöző kúriát Albertirsán, a Szapáry család egykori birtokán, amely 1890-ben épült. Az ingatlan különleges történelmi hangulata és egyedi elhelyezkedése páratlan lehetőséget biztosít mindazok számára, akik a nyugodt vidéki életet keresik, miközben a modern kényelem is garantált. Az épület környezetében egy csodálatos park és hatalmas birtok található, melyek a család életének központját jelentették. A telek területe 5000 m², így lehetőség van akár kastélyszálló vagy wellness központ kialakítására is.
A kúria 240 m²-es főépülete, 70 m²-es melléképülete és 135 m²-es gazdasági épülete a helyi építészeti örökség fontos részei. Az ingatlan összesen 7 tágas és világos szobát kínál, melyek ideálisak nagy családok számára is. A fürdőszoba és WC egy helyiségben található. Az épület vályog- és vegyes falazatú, tetőtere beépíthető, így további helyiségek kialakítása is lehetséges. Emellett egy 30 m²-es terasz is tartozik az ingatlanhoz. A kúriának pincéje is van.
A fűtésről két klíma és kályhák gondoskodnak, a közművek közé tartozik a víz, villany, csatorna, valamint a gáz, amely az udvaron érhető el. Az ingatlanon autóbeálló, valamint biztonsági rendszer, köztük riasztó és kamerarendszer is található.
A kúria tehermentes, és a birtokbaadás rövid időn belül megoldható, így Ön gyorsan birtokba veheti új otthonát. Az ingatlan fafödémes, amely különleges, történelmi hangulatot áraszt az egész épületben.
Az alaprajz tájékoztató jellegű.
Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget! Ideális választás mindazok számára, akik egyedi karakterű, történelmi környezetben szeretnének élni.
Kapcsolati adatok
Érdeklődjön az ingatlanról, e-mailben!
Hasonló ingatlanok
Budapest XVIII. kerület (Gloriett-telep)
Családi ház tetőtere kertkapcsolattal a XVIII.kerületben
Budapest XVIII. kerület (Újpéteritelep)
XVIII. Kerület Újpéteritelep részén kínálok eladásra egy 155 nm redukált alapterületű, felújítandó, összközműv...
Budapest XVIII. kerület (Almáskert)
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ÉS KÉT SZINTES IKERHÁZ A XVIII. KERÜLET ALMÁSKERT RÉSZÉN
Tökéletes választ...
